Про психологічні консультації

Людям потрібні свідки їхнього життя, боротьби та змін, і інколи цим свідком стаю я. Я розділяю те, через що вони проходили або проходять. Через що пройшла я сама? Через:
❤️‍🩹 розлучення батьків в мої 14 років,
💔 горювання за татом після його раптової смерті,
❤️‍🩹 прийняття змін тіла під час вагітності, пологів та ГВ,
❤️‍🔥шалений віраж від комфортного забезпеченого столичного життя до перееїзду в село, щоденної праці без вихідних і без оплати з дворічкою на руках — я знаю, що таке починати з нуля і опинитися по той бік райдужних очікувань,
💔 зраду коханого, розлучення і психотерапію,
💔самотність, розчарування, страх і ризик знову повернутися до побачень, сексу та стосунків.

І з 24.02.2022 я переживаю війну, яку Росія почала проти України. Залишаюсь в Україні, продовжую працювати і вести консультації.

Я буваю і на місці клієнта, і на місці психолога, і точно знаю ось що.

В цьому я і бачу сенс своєї роботи — бути поруч, якщо ви:

  • не витримуєте власні почуття,
  • переживаєте втрату (близької людини, стосунків, дому, роботи, сенсів, звичного способу життя, картини майбутнього),
  • шукаєте своє місце в світі,
  • хочете покращити стосунки або наважитись на зміни,
  • відчуваєте, що втрачаєте себе, розчиняєтесь в інших ролях,
  • живете ніби не своє життя.

Проходити крізь біль та долати труднощі не обов’язково самотужки — ми можемо стати командою. Психологічне консультування ґрунтується на ідеї, що зцілення відбувається у безпечних, підтримуючих та довірчих стосунках, де неефективна поведінка і мислення людини змінюються на більш життєздатні.


Чого я не можу: не дам поради, як діяти чи не діяти у певній ситуації, як «правильно» і «неправильно». Не працюю з тими, хто не прийшов до мене (тобто запит «зробіть щось з моїм чоловіком, щоб він був таким і отаким» або «нехай мама перестане говорити оце і оте» — не до мене).


Що я можу: допомогти почути себе, усвідомити свої потреби і бажання, можливості та обмеження, побачити звичні процеси під новим кутом, знайти внутрішні та зовнішні ресурси для подолання складної ситуації, наблизитися до себе і стати собі другом. Бути собою поруч з іншими. І жити своє життя.

 

 

 

Час лікує,

якщо йому допомагати

 

 

 

 

Вартість консультації
 
Варіанти консультацій

📍Безкоштовно або за донейшн (будь-яка посильна оплата): 1-2 консультації для стабілізації стану, можливість розділити переживання та отримати підтримку. Тільки для українців.

📍За повну оплату. Вартість однієї консультації для нових клієнтів - 1500 грн (€40). Оплата на рахунок ФОП в грн або в євро. Системна підтримка, дбайливий супровід під час складного періоду, можливість заглибитись у хвилюючі теми.

📍За неповну оплату на 8-10 консультацій. Якщо у вас немає можливості одразу сплачувати сесії повністю, можемо зафіксувати 1200 грн (€30) за одну зустріч на 8-10 консультацій, а далі переглянути її в залежності від вашої ситуації і мого навантаження. Іноді цього може бути достатньо, щоб взяти собі підтримку, стабілізуватися і рухатися далі без щотижневих сесій.
Тривалість консультації
 
Тривалість консультації — 50 хвилин. 
Періодичність зустрічей
 
Періодичність зустрічей залежить від нашої домовленості. Зазвичай це одна сесія на тиждень. 
Якою мовою можливі консультації
 
Я веду консультації мовою клієнта — українською або російською. 
Вільні місця в моєму розкладі
 
З 20.09.23 року звільнилось одне місце для тривалої роботи за повну оплату. З жовтня стане доступним і пільгове місце за зниженою вартістю.
Записатися на консультацію
 
Якщо ви хочете записатися до мене на консультацію, це можна зробити через email anastasiia.arie@gmail.com або Telegram @anasta_see. Напишіть, будь ласка, трохи про те, з чим ви хотіли б звернутися: в чому труднощі, в чому вам потрібна підтримка. 

Якщо характер труднощів входить в мою компетенцію, я запропоную вам день та час для першої зустрічі. Якщо ж те, з чим вам потрібна допомога, мені не по силах, я спробую допомогти вам знайти спеціалістів серед своїх колег.
Онлайн або офлайн?
 
Зараз я працюю онлайн, зустрічі відбуваються в ZOOM.
З ким я не працюю
 
Я не працюю:
  • з дітьми та підлітками,
  • з людьми із залежностями,
  • з людьми, які мають клінічно діагностовану депресію і не приймають рекомендовані психіатром ліки.
Мій шлях в професію та освіта
 
Слово «психолог» в описі профилю Instagram не завжди означає, що людина отримала відповідну освіту та необхідну кваліфікацію. Звертаючись за консультацією, немає нічого дивного в тому, щоб попросити спеціаліста показати диплом(и) і сертифікати спеціалізації. Мої зібрані тут.

Якщо ви хочете дізнатися про мене та мій шлях в професію, запрошую вас у блог.